30 €

Táto vonkajšia pálka ponúka vynikajúce herné vlastnosti.

Podobné produkty

30 €
Toto ľahké pádlo (670 g) je skladacie: 2 časti, nastaviteľný uhol a veľkosť (210 - 220 cm). Veľké pohodlie vďaka dvojitému ovalizéru a penovým listom s príjemným vstupom do vody/výstupom z vody.
195 €
Bol vyvinutý v spolupráci s tímom Rockrider Ford Racing Team. Má na konte viacero pódií vo Svetovom pohári a niekoľko medailí z národných šampionátov XCC a XCO.
4500 €
Vďaka karbónovému rámu je mimoriadne citlivý, takže je pripravený na divoké jazdy!
2999 €
Celokarbónový horský bicykel s vnútorným vedením laniek. Ideálny bicykel na začiatky s výkonnostnou cyklistikou!
1599 €
Tento bicykel bol vyvinutý v spolupráci s tímom Rockrider Ford Racing Team. Má na konte už 4 pódiá vo Svetovom pohári XCO a niekoľko medailí z národných šampionátov XCC a XCO.
6499 €
1699 €
Nové brzdové gumičky B'Twin na karbónové ráfiky umožňujú výkonné brzdenie a zabraňujú prehrievaniu karbónu pri brzdení. Kompatibilné so SRAM/SHIMANO.
14 €
Jazdci na bicykloch s týmto rámom počas sezóny 2022 získali viaceré ocenenia: 2 miesta v Top 10 na Svetovom pohári v XCO, víťazstvo vo francúzskych majstrovstvách XCM a TransVésubienne.